Fikir Değirmeni Kampüs açıldı

Türkiye'nin ilk bilim odaklı, yenilikçi, üretim ve geliştirme esaslı Online Çocuk Girişimcilik Eğitim Platformu sizlerle. Online Çocuk Girişimcilik Platformu fikirdegirmenikampus.com çocuklarımızın yeteneklerini keşfedip, üretmelerine ve geliştirmelerine katkı sağlıyor. Geleceğin mutlu ve başarılı girişimcilerini yetiştiriyor.

Fikir Değirmeni Kampüs, Türkiye'nin ilk bilim odaklı Çocuk ve Genç Girişimcilik Merkezi olarak üç yıldır 6 şubesinde çocuklara girişimcilik ve üretkenlik aşılayan Fikir Değirmeni'nin online platformu olarak yayına başladı.

Fikir Değirmeni Kampüs, 8-13 yaş aralığındaki çocukların hayatlarına yeni pencereler açabilmek için daha büyük bir erişim ağı ile yola çıkıyor. Fikir geliştirmeden, oyun tasarımına, programlamadan, sanata, sosyal sorumluluktan, bilime kadar birçok alanda çocuklarımızı yetkinleştirecek ve başarıya giden yolda yeni bir boyut açacaktır. Ailelerinin de çocuklarının gelişimlerini rahatça takip edebileceği bu platformda çocuklarımız kendi yeteneklerini keşfedecekler.

Web Adresi: fikirdegirmenikampus.com