Biz Kimiz

Lonca Girişimcilik Merkezi; teknoloji odaklı, ölçeklenebilir iş fikirlerine sahip girişimcilerin, proje fikirlerini sürdürülebilir bir modelde ve ayrıca hızlı bir şekilde ticari faaliyete dönüştürmelerini sağlamak için 2017 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından kuruldu.

Projeleriniz için en uygun çalışma ortamını ve projenizi doğru stratejiler üzerinde geliştirmeniz için gerekli eğitimleri sunarken, her bir girişimci için özel mentor ve danışmanlarla projenizi hayata geçirmeyi sağlıyor. Ayrıca etkinliklerle girişimcilerin hem kendileri gibi girişimcilerle hem de ihtiyaç duyacakları ekosistemle bir araya gelmelerine olanak sunuyor. Lonca, bunu yaparken, kurucusu Kuveyt Türk'ün 30 yılı aşkın bankacılık tecrübesini tüm kanalları ile girişimcilere açmanın yanında girişimciler için büyük öneme sahip kuruluşlarla işbirliği imkanı sunuyor.

Hemen Başvur

Çok Lokasyonlu Girişimcilik Merkezi

Lonca olarak, girişimcilik ekosistemi için çok değerli bir yere sahip ortak çalışma alanı hizmet sağlayıcılarla girişimcilerimiz adına anlaşma yapıyor ve Lonca Girişimcilerinin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere birçok ilde 20'den fazla lokasyonda çalışma alanına sahip olmasına yardımcı oluyoruz.

Lonca Mentorluk Sistemi

LONCA girişimcileri, kendi özel konuları ile ilgili yanlarında her zaman özel mentorlarını bulabilecekler.

  • Mentorlar
  • FinTech ve Bankacılık Profesyonelleri
  • Danışmanlar (Hukuk, Muhasebe, Finans, Teknoloji, vb.)
  • Geçmiş Dönem Girişimciler
  • Yatırımcılar
  • Uzmanlar

oluşan Mentor takımı ile ihtiyacı oldukları konularda desteği her zaman yanlarında hissedecekler.

Detaylı Bilgi

Kuveyt Türk Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

Kuveyt Türk, kendi iştiraki olan KT Portföy Yönetimi A.Ş. yönetiminde 2018 yılında Türkiye'nin Startup'lar ve Teknoloji Girişimcilerine özel ilk girişim sermayesi yatırım fonunu oluşturdu ve yatırımlarına başladı.

Lonca'yı tamamlayan girişimciler, eğer fonun yatırım büyüklüğü için uygun aşamaya gelmişlerse, bu fondan yatırım almak konusunda önceliğe sahip olacaklar.

Detaylı Bilgi

Haberdar olun!

E-bültenimize kayıt olarak tüm etkinlik ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.